Hakkımızda

Eskisehirsporum.net, Şubat 2014'de Eskişehirspor taraftarlarını dijital medyada bir çatı altında toplamak amacıyla kurulmuş bir oluşumdur ve sürekli gelişmekte olan projedir. İlk başta Facebook daha sonra diğer sosyal medya kanalları, site ve Forum'da da aktif olmaya başladık.

Eskişehirsporumnet üyeleri tamamen bağımsız çalışmaktadır ve bütün ürünler (Website, Forum, grafik tasarımlar vs.) kendimiz yapıp taraftarlarımıza sunmaktayız. 

Eskişehir'in en büyük markası olan Eskişehispor'a böylece dijital medya ortamında elimizden geldiği kadarıyla katkıda bulunacağız. 

 " Şehir bizim, takım bizim, her şey Eskişehir için ! "

Belilerdiğimiz sloganımızla yola çıkarak, hem Eskişehir'in ve en büyük markamız olan Eskişehirspor'un marka değerinin yükselmesinde elimizden gelenini yapacağız.

Tamamen Eskişehirspor taraftarlarının içinden çıkan bu projeye "Benim de yardımım olsun, ben de katkıda bulunabilirim" diyorsanız, düşünce ve önerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mesaj olarak atabilirsiniz.

HABERLER