Hatıra Bilet Pankartı açık artırmada
19.Eki.2016

Hatıra Bilet Pankartı açık artırmada

Taraftarlarımız Eskişehirspor’a maddi destek amaçlı düşünülen hatıra bileti’nin Pankart haline getirip açık artırmaya çıkardı. 

Eskişehirspor’a maddi destek amaçlı hatıra bilet projesinde taraftarlarımız 20bin üzerinde bilet satarak kulübe bu zor günlerinde destek oldu. Taraftarlarımız kulübe daha çok maddi destek vermek için hatıra biletininin pankartını yaptı. El Emeği Hatıra Bileti Pankartı'nı açık artırmayla satışa çıkıyor. Açık artırmadan gelen gelirlerin tamamı kulübe bırakılacak.

Açıklama: 

“Son maçlarımızı oynadığımız Atatürk Stadyumu'nda takımımızın taraftar desteğinden, kulübün ise bilet gelirinden mahrum kaldığı bir dönemde başlatılan hatıra bilet kampanyasına canı gönülden katkıda bulunuldu.

Kimi standların başında günlerce sabahtan akşama kadar soğuk demeden, kimi ise rızkından keserek son parası ile aldığı bilet ile takımımız için çabaladı.

Bu güzel organizasyona katkıda bulunmak adına 26.000 nolu ''El Emeği Hatıra Bileti Pankartı'' hazırladık ve geliri tamamen kulübe bırakılmak üzere satışa çıkarıyoruz.

Önümüzdeki hafta Cuma (28 Ekim 2016) gününe kadar en yüksek teklifi veren kişi veya kurum pankarta sahip olacak, geliri kulübümüze aktarılacak.

Teklifleri eskisehirspor.com'da ilgili konu başlığı, facebook'ta Üniversiteli Eskişehirsporlular ve 300.000 üzeri üye sayısı bulunan Eskişehirspor sayfası veya e-posta yoluyla Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. üzerinden iletişim bilgileriniz ile ulaştırabilirsiniz. 

Belirli aralıklarla teklifler konusunda bilgilendirme yapılacaktır. 

Bireysel veya grupsal katılımın yanı sıra şehrimiz kuruluşları da eski stadyumumuzun son biletinin büyük ölçekli halini firmalarında sergilemek, Eskişehirspor'a katkı sağlamak üzere sahip olabilirler.”

 - Eskişehirsporum.net

 

HABERLER